Blog > Komentarze do wpisu

Wyzwanie koktailowe :)

Za Nami półmetek wakacji. Kalendarzowa jesień powita Nas 23 września. Ale póki co cieszmy się wakacyjną pogodą, która jak widać Nas rozpieszcza :)

Na blogu http://studio75pl.blogspot.com/ pojawiło się jakiś czas temu Wyzwanie koktailowe :) http://studio75pl.blogspot.com/2013/08/wyzwanie8-koktailowecocktail-challenge8.html

Za zadanie trzeba było wykonać pracę, która kojarzy Nam się z wakacjami. Interpretacja dowolna, czy kolorami czy motywami. Najważniejsze, aby pojawił się motyw parasolki oraz akcent czerwonego kółka (guzik, stempel, papierowe kółeczko).

Pracę wykonałam w tropikalnych klimatach. Kartka przedstawia budkę plażową z napojami, w tle zachodzące słońce :) Do wykonania tej kartki użyłam bazę do kartek w kolorze zielonym (prostokątną). Tło pokolorowałam kredkami akwarelowymi. Słońce to tekturowe kółko. Drinki wydrukowane na papierze, pokolorowane kredkami i wycięte. Kwiatek wycięty z kartki pocztowej, parasolka to stempelek również pokolorowany, guziczek w kolorze czerwonym. Dodatkowo kartkę ozdobiłam brązowym papierem do pakowania wykonując z niego "firankę" budki. Z tekturowego cienkiego papieru wykonałam dach budki. Brzeg wycięty nożyczkami ozdobnymi. Zarówno kwiat, parasolka jak i drinki naklejone na kwadraciki 3 D nadając efekt trójwymiarowy.

 Budka lekko pochylona. To wszystko przez te mocne koktaile :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Myślę, że praca choć troszku przybliżyła Wam wakacyjny klimat.

Pozdrawiam :) 

Mary.

sobota, 31 sierpnia 2013, maryatelier

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: JaMajka, *.cpe.marton.net.pl
2013/09/07 10:13:33
Ciekawa praca, fajny pomysł :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu :)
Witam na moim blogu. Dziękuję za odwiedziny i komentarze :) PustaMiska - akcja charytatywna PustaMiska - akcja charytatywna Follow on Bloglovin

NASZ SKLEP

Custom Blog Design
VS button
and then, she {snapped}
The Graphics Fairy
Vintage Scrapbooking
My Owl Barn Some Crafty Craftiness!