Blog > Komentarze do wpisu

Słodki Mikołajek :)

Moja bratanica Amelka w przebraniu Świętego Mikołaja. Uwielbia pozować do zdjęć. Fotka zrobiona, gdy miała parę miesięcy. Dziś ma 3,5 latka. Mniej zainteresowana fotografowaniem, ale mimo to słodka jak zawsze :)

 W http://scrapowypasstartowy.blogspot.com/2013/11/no-to-lift.html wyzwanie Lift LO Blue Nika.

Lift Lo Blue Niki

 

 

 

 

Mój Lift LO

 

 

 

 

Lift LO 30X30 wykonany na zielonym kartonie Canson, pomalowany białą pastą strukturalną, śniegiem w tubce 3D oraz lekko zieloną farba akrylową (w niektórych miejscach) . Śnieg odbiłam na kawałku białej kartki tworząc efekt gór. Zdjęcie bratanicy wydrukowane w kolorze. Naklejone na czerwonym kolorowym papierze. Szew narysowany cienkopisem. Tekturka klisza potuszowana czerwonym tuszem do stempli, pomalowana śniegiem w tubce. Napis to literki samoprzylepne także pomalowane śniegiem w tubce. Chlapania to farba akrylowa na bazie wody z połyskiem brokatowym i efektem 3D. Dodałam też śnieżynki z dziurkacza. LO w sam raz na zbliżający się dzień Św. Mikołaja :)

 

Pozdrawiam.  Mary :)

środa, 13 listopada 2013, maryatelier

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/11/13 21:35:34
Śliczna modelka:) Dziękuje za udział w wyzwaniu SPS.
Witam na moim blogu. Dziękuję za odwiedziny i komentarze :) PustaMiska - akcja charytatywna PustaMiska - akcja charytatywna Follow on Bloglovin

NASZ SKLEP

Custom Blog Design
VS button
and then, she {snapped}
The Graphics Fairy
Vintage Scrapbooking
My Owl Barn Some Crafty Craftiness!